PDA

Arată Versiune Īntreagă : Jean-Claude Van Damme a fost batut in Bucuresti

eMAG.ro

Mirel_ciorditorul
07-23-2005, 23:37
Jean-Claude Van Damme a fost batut de un grup de rromi, miercuri noaptea, intr-un club din Bucuresti. Actorul se afla impreuna cu Wesley Snipes, ambii prezenti in Romania datorita unor filmari.

In urma incidentului, actorul a fost internat de urgenta intr-o clinica privata din capitala, pentru ingrijiri medicale.

Contactat telefonic, un presupus medic care l-ar fi tratat pe Van Damme a declarat: "Nici daca ar fi fost tratat la noi, tot nu v-am fi spus nimic".

De asemenea, directorul executiv al casei de productie unde filmeaza actorul, domnul Bogdan Moncea, nu a facut nici o referire la incident: " Nu stiu ce face Van Damme in timpul liber”.

lol :))))))))))) inseamna ca-i nasol sa vii in romania chiar daca esti vedeta

Caddillac
07-23-2005, 23:46
nu e nasol..nu e prima data can ia bataie (daca intr-adevar a luat)..oricum..e tare omu

EMO
07-24-2005, 00:03
looooooooooooooooooooool.......cum ma nu a putut sa dea el niste palme cu picioru la tigani aia?....lol...daca l-au batut pe vandamme inseamna ca iar scade turismul in romania, lol///

DARi0
07-24-2005, 01:19
bwahaAHAHAHAH rromii aia s-au uitat la prea multe filme "sport sangeros" si s-au gandit sa vada ce stie "vandam" :D

ML42
07-24-2005, 01:19
Na **** daca Van Damme ia bataie in Bucuresti atunci e rau de tot. Actorii straini nu vor mai veni la noi. loooooool

sch_7
07-24-2005, 09:35
nu stiu ce sa cred... nu prea imi vine sa cred ca Van Damme a iesit el de capu lui singur prin Bucuresti fara garda de corp... acuma plm...

Iustin
07-24-2005, 10:08
ba yo sa mor daca mai inteleg ceva .... in filme e pielea pulii si in realitate mananca bataie de la toti tiganii :) Cand faceau scenele de bataie din film cred ca il atarnau cu niste atze si il dirijau ca pe o papusa ...

RapMaster
07-24-2005, 12:41
DMX_Spinner,sa zicem ca tu esti facut cat muntele.Mergi in alta tara si se ia der tine un grup de tigani.Esti gata,esti ca si batut.**** mea voi credeti ca Van Damme poate bate 1000 de oameni deodata ca in filme?Si eu nici nu cred stirea asta..

Iustin
07-24-2005, 13:17
asta asa e .... n-ai vazut ca in filme chiar daca sunt 1000 de oameni vin pe rand sa se bata ... in realitate unde-i scandalu si gramada si fiecare da cu ce apuca :)

cyprian
07-24-2005, 13:34
Hai ma ca nu se poate sa fie adevarat. Nu va inchipuiti ca daca era adevarat peste tot la tv erau stiri numai cu vandamme facut sandwich in romania.
si apoi doar nu se plimba vandamme singur, fara sa stie un strop de romana pe la periferia capitalei prin tigani.

ca3sar
07-24-2005, 14:39
van damme asta poate e bun in fatza camerelor de filmat dar stiu eu,pe strada se pot intampla multe,doar traim in romania ,nu?

RapMaster
07-24-2005, 14:53
Oare cati tigani din romania au televizor si cati se uita la filme cu van damme?Cred ca 90% din tigani nici nu stiu cine ii presedintele tarii,dapoi sa il cunoasca pe van damme

mimoza
07-24-2005, 15:22
pai tocmai ca nu tiu cine e presedintele, sau ce a facut eminescu, da pe van damme, jackie chan si alti analfabeti ii cunosc

Jimmy Lee
07-24-2005, 16:50
Mah Mirel_ciorditorule,tu crezi ce ai scris aici.Eu nu te cred...unde ai citit tu asta?Poate o fi o fantezie de-a ta;auzi la el sa bata tiganii pe vandam...nu cantau si "bruce lee il bate pe vandame" in timp ce-i dadeau? :lol:

RDM
07-24-2005, 18:14
Oare cati tigani din romania au televizor si cati se uita la filme cu van damme?Cred ca 90% din tigani nici nu stiu cine ii presedintele tarii,dapoi sa il cunoasca pe van damme

Cu parere de rau iti spun ca tiganii in Bucuresti au masini, bani si vile cat nu o sa faci tu,eu si Tataee la un loc. Asta nu inseamna ca nu sunt ghertoi.. dar ca sa stii si tu ...

Asta ca sa nu mai vb de tiganii din tara ...

ML42
07-24-2005, 18:35
Van Damme stie sa se bata chiar bine. inainte sa fi jucat in filme a fost campion european la karate. Dar daca vin pe tine 10 tigani pe tine poti sa fi si campion mondial ca tot n-ai sanse.

Iustin
07-24-2005, 20:13
daca va spun ca am vazut mare mertzan la usa unui cort nu ma credeti ... :) Asa-s tiganii ... chiar daca n-au ce sa manance, au masini de iti cad maselele !!!

cyprian
07-24-2005, 22:26
DMX_Spinner eu te cred ca am vazut tigani care isi tineau vara oile si caii in palat pe gresie din italia si ei stateau ,mancau si dormeau in cort.

varu
07-24-2005, 22:46
mergeti ma si nu credeti toate prostiile care le scriu toti .. toate aburelile ...

RapMaster
07-25-2005, 12:43
Cu parere de rau iti spun ca tiganii in Bucuresti au masini, bani si vile cat nu o sa faci tu,eu si Tataee la un loc. Asta nu inseamna ca nu sunt ghertoi.. dar ca sa stii si tu ...

Asta ca sa nu mai vb de tiganii din tara ...
Stiu ca e asa...aici pe la Turda sunt strazi pline de palate de ale lor,palate cu 20-30 de camere toate cu argint si *****uri.Deci sunt si tigani bogati care ar putea cumpara bocuri intregi in orase.Dar sunt si din aia saraci care isi mananca de Paste cainele de la poarta in loc de miel.Chestia e ca si unii si altii sunt inculti, 0 cultura.Dar fac bani...pentru ei asta e important

EMO
07-25-2005, 13:50
ba dar, pana la urma este si un articol oficial? o poza cu van damme? vreo dovada?

Mirel_ciorditorul
07-25-2005, 17:41
frate yo am luat asta de pe situl www.utv.ro acolo scria si a fost si la pro tv mai era cu un actor.**** mea yo nu stiu ca n-am fost acolo **** mea luati-o voi cum credeti

Cris_
07-25-2005, 19:00
Wesley Snipes a mai fost cu el ...

luci
07-25-2005, 21:40
Jean Constantin mai era cu ei :D :)) am vazut eu cum dadea si el :)

KMC
07-25-2005, 21:43
whoa... ce tari sunt tiganii de la noi... bai fratilor, la urma urmei, desi nu cred, faptul e plauzibil... Van damme e doar un actor... intr-adevar, a facut el ceva karate, chiar a fost campion mondial de vreo doua ori,da' tiganii de la noi nu prea stiu asta...

Veschy
07-25-2005, 21:52
...Pan la urma urmei...is sigur k pe toti de aici ii doare exact in varful polii de Van Damme...sau nu???a luat bataie...:) :) s-a fakut de kkt...si makar suntem siguri k un actor atat de renumit nu va uita Romania cat va trai el...:)!si nici nu cred ca va mai veni de graba pe la noi...Poate ar trebui sa joace tiganii in filme de actiune de akum inkolo!!Norok

RapMaster
07-25-2005, 22:21
Aha...e mai mult actor decat caratist.Dar Steven Seagal stie si carate foarte bine si joaca si bine in filmele pe care el le produce.

Cris_
07-25-2005, 23:53
pai era un film cu Brad Pitt si interpreta rolul unui tigan , super tare filmu.Mai era si actorul ala din The Transporter . "Unde dai si unde crapa" era traducerea titlului filmului in romana , in orice caz beton film.:) ce bataie punea tiganu pe ei in film :D

Iustin
07-26-2005, 00:02
se numeste Snatch filmul ... si l-am vazut de 5 ori :) !!! Dadea tiganu cu pumnu ca din fundul gradinii ...

Cris_
07-26-2005, 00:23
merci DMX , acuma am dat download dp DC :)
si mie mi-a placut f mult filmu , mai ales fazele cu ala batran,care detesta Londra..."bad food,bad weather , you know ... London " :D

dey
07-26-2005, 00:53
ma intreb de ce Steven a iesit la restaurant cu 7 (SHAPTE !!!) "bategarzi" dupa el...

BAD BOY '87
07-26-2005, 20:20
Cred k e o shtire inventata... D fapt doar un zvon. Sa mai vanda ziarele :))

Jimmy Lee
07-27-2005, 15:08
Cititi "Catzavencul" de azi !!!

KaDaFI
07-27-2005, 18:02
Caare n-are...scria cam asa....Ca era omu beat turta, Si l-au vazut niste "tineri" asa beat si au inceput sa rada de el, Van Damme s-a dus la ei de cearta, astia insa avand respect ptr o "celebritate" au iesit din club, bar ce era, asta ni, Van Damme dupa ei afara, a inceput sa faca ceva scheme de bataie da era prea beat si asa si-a luat-o in carca...

sursa.Academia Catzavencu de sapt asta....editie ne-online...

georgik_barosanu
07-28-2005, 00:19
Buna seara fratilor!yo deabia m-am alaturat voua pe forum si am citit si yo posturile despre jenica vandammica asta.
Acum yo nu vreau sa mah laud dar yo mai lucrez aja din cand in cand la studioul unde filmeaza el si l-am vazut dupa asa zisul scandal dar.....sa mor yo dak avea ceva pe fatza,pe maini si nu era sa zici machiat sau nush cum
aja ca mai bine lasam ce scrie in catzavencu sau nush ce ziar ca a fost la urgentza sau nush ce....

zise yo :D

georgik_barosanu
07-28-2005, 00:25
Jean Constantin mai era cu ei :D :)) am vazut eu cum dadea si el :)

:)))))))))))

LOOOOL

Garo
07-28-2005, 08:05
Am vazut aseara pe Pro Tv faza cu Vandame.....Cica Vandame s-a luat de unele intr-un club ca vroia sa le combine si atunci au venit prietenii la acela fete si au inceput sa dea in el...........ce tare

Garo
07-28-2005, 08:08
Caare n-are...scria cam asa....Ca era omu beat turta, Si l-au vazut niste "tineri" asa beat si au inceput sa rada de el, Van Damme s-a dus la ei de cearta, astia insa avand respect ptr o "celebritate" au iesit din club, bar ce era, asta ni, Van Damme dupa ei afara, a inceput sa faca ceva scheme de bataie da era prea beat si asa si-a luat-o in carca...

sursa.Academia Catzavencu de sapt asta....editie ne-online...
Cum ma nu a fost in stare sa se bata beat????????...........pai nu m-ai stiti filmu ala cand il invata mosu ala sa se bata si merge cu el in baru ala si il inbata si apoi vin aia pe el.........da el ii bate pe toti si face si niste figuri asa beat cum e.....:D :D

Mirel_ciorditorul
07-28-2005, 10:31
da ma da acuma cred ca era prea beat si a confundat realitatea cu filmu.ce-o fi zis ca e pe platou de filmare cand colo surpriza era in strada :))))))) nu stiu daca e adevarat ca intr-o parte scrie ca era beat intr-o parte ca sa luat de niste ***** **** mea n-ai de unde sa stii

KaDaFI
07-28-2005, 14:13
Se poate sa nu fi fost nimica.... poate numa s-au salutat, i-au cerut niste pustani autograf,...Da stiti si voi ce face presa din Romania...Mai ales Academia Catzavencu , care desi in materie de politica spune adevaruri subtile, apoi in rest e numai caterinca...

Jimmy Lee
07-28-2005, 18:14
da...pai dk o luam asha...eu am auzit k atunci cand erau afara VanDamme si aia,pregatiti sa se bata,au venit 2 extraterestrii si au zis k au venit dupa Continuum Transfunktioner,pe care il avea VanDamme infipt in ***,sub forma de un supozitor...si pe care il vor scoate prin orice mijloc posibil ;) :lol: :lol:

C.L.T.
08-27-2005, 03:59
Oricum este un obosit VAN DAMME asta!

Blu
08-27-2005, 09:43
van damme e batut in bucuresti si mike tyson face plaja in constanta =))

kO_kO
08-27-2005, 13:42
Tare rau Tyson...super golan...da cam prost...avand in vedere ca din 300 de mil de para...mai are cateva mii...

Veschy
08-27-2005, 19:48
yo stiu k nu mai are mai nimik...si ii si ingropat in datorii...:) :)

Jimmy Lee
08-27-2005, 21:10
...eu stiu k...de fapt,nu stiu nimic,ce mint...:D

CrackHouse
09-08-2005, 15:01
Hai ca-i tare faza asta cu Van Damme, da' macar lau lasat lat pe ciment ? :)

Mos Craciun_
09-08-2005, 16:26
Cand am citit prima data nu mi`o venit sa cred ca ii adevarat.. da oare cum de nu a aratat la TV ?.. sau prin ziare ?.. ca nu am vazut nicaeri...

CrackHouse
09-12-2005, 01:00
La noi in Romania orice e posibil :D

Ruff_Dre
03-21-2006, 19:18
Stiu ca postez dupa foarte mult timp dar trebuie sa precizez ceva ...tiganii erau inarmati cu sabii si faceau parte din lumea interlopa. Van Damme nu si-a luat nici macar o palma. La venirea politistilor Van Damme isi "prezenta" loviturile preferate. Fricosii fugeau cand acesta se apropia de ei (desi aveau sabii). Politistii comunitari care au aplanat conflictul au declarat ca Van Damme nu a fost lovit dar era in stare avansata de ebrietate.
Si tre' sa precizez special pt mimoza ca Van Damme nu e analfabet (faci o mare greseala cand spui ca-i analfabet...mai bine te gandesti la cat de "culti" sunt tiganii din Romania).Scuze pt pleonasm: tigan - analfabet.

RZV
03-21-2006, 19:25
ai fost tu acolo sa vezi?eu cred ca e vrajeala faza ca si-a luat bataie..la cat ***** mananca presa si cat le infloresc...s-o fi certat cu vreunu p-acolo,au discutata mai incins si lumea gata,si-a luat bataie

KaDaFI
03-21-2006, 19:27
dara... la asta suntem buni ... la povesti... cred ca de la ce s-o intamplat acolo pana la presa s-or mai adaugat o gramada de detalii , inexistente de fapt... ca pe vremea lu Ceasca ... era ceva intrecere scolara si participau 20 de oameni... la secretaru de partid figurau 200... la bucuresti figurau 2000

RZV
03-21-2006, 19:37
si la nivel de tara eram in profit la productia pt planul cincinal :))

BEBEBAD
03-21-2006, 21:51
BA nu aveti ce face?
**** mea omu o facut filme de nota 10; filme cu care am crescut acum ca v-o dat ****ii barfiti mai rau decat cele mai barfitoare babe!
Cine so simtit si mai vrea detalii sa ma sune pe mobil :08000mata!
Hai norok!

RZV
03-21-2006, 23:22
tu cu cine te certi acum?:))

sisu_liber
03-22-2006, 03:47
acusi va aparea un topic ca Mike Tysson si-a luat bataie asta vara de la curvele d epe iahtul sau....hahahhaa

LordCaddy
03-22-2006, 10:27
la ce minciuni apar in ziare.....nu ar fi de mirare nici chestia aia ce o zici tu sisu-le

cornel.G
03-22-2006, 14:38
ba e Romania aici faci figuri te crezi tare te arzi

TaTa
03-24-2006, 10:26
Nu e ma adevarat, nu la batut nici ungrup de tigani pe vandam. Manaca ala *****. EU L-AM BATUT PE VANDAM, CE **** MEA. :boxand: :D :D

mimoza
03-24-2006, 11:02
la table sau la sah?
ma gandesc, ca la table ca nu joaca ala sah

iuliancristian
08-22-2010, 04:51
sal.. care ma poti ajuta ? caut un film cu vandam...filmul este cam asa ( el se lupta cu un saiborg ( monstru ) si ajunge intr-o padure si este cu echipa lui si ramane ultimu si omoara monstru asta ) AICI ESTE MONSTRUL ALA CARE JOACA SI IN FILM CU VANDAM DIN FILMUL PREDATORS 2010 Care stiti va rog ??

CadiLLac
08-22-2010, 12:12
nu stiu, dar stiu sigur cine l-a batut pe Van Damme in Bucuresti: Uzzi.

the_one_and_only
08-23-2010, 00:42
nu stiu, dar stiu sigur cine l-a batut pe Van Damme in Bucuresti: Uzzi.

looooooooooooool:D
in asta imi erau ultimele sperante ca l-ar putea invinge pe uzzi

Eladio wutanghiddenmember
08-23-2010, 11:14
a luat bataie o ****. pana cand si Nick ala de la N&D a batut 10 odata intr-un club.

TaTa
08-23-2010, 11:30
Gata ma inchideti topicul asta. Recunosc..eu l-am batut. Eram beat..ce sa-i faci acuma. Na imi cer scuze. :d